אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

איך לבחור קרטונים לאריזה

מכיוון שמעבר דירה הוא ממילא פרויקט לא פשוט הרי שכל מי שמוצא את עצמו מתחיל את התהליך ירצה לחפש כל קיצור דרך או הקלה על עצמו. המזל הוא שיש כיום לא מעט עזרים ואביזרים שאיתם אפשר להתנהל בצורה הרבה יותר נוחה וחכמה, החל ממידע וטיפים בפורטלים מקצועיים ברשת וכלה בבחירת ארגזים, קופסאות וקרטונים שיתאימו לכל מה שיש לארוז ולהכין לקראת המעבר. חברות ההובלה בעצמן כיום יודעות שיש להן חלק משמעותי בכך שיום המעבר יהיה יותר קל ונעים (באופן יחסי) וגם העובדים יכולים להציע אינספור טיפים מהניסיון שיש להם בהעברת דירות וחפצים של לקוחות שכבר עברו וסיימו עם זה. נשאלת שאלה חשובה ועקרונית – איך לבחור קרטונים לאריזה?

 

לבחור את הקרטונים הנכונים לאריזה נוחה וקלה

כיום אפשר להתוודע למגוון רחב של קופסאות, ארגזים וקרטונים, בין אם הם מיועדים מלכתחילה לצרכי מעבר דירה ובין אם מדובר בכאלה שאפשר לעשות בהם שימוש נוסף וחוזר. יש קרטונים שלוקחים מחנויות והם עלולים להיות פגומים או כאלה שלא יהיה נוח לעובדי חברת ההובלה לסחוב ולעומתם יש קרטונים למעבר דירה shop getmoving שהם חזקים, איכותיים וכאלה שאפשר יהיה גם לעשות בהם שימוש חזור על פי הצורך. יש מקרים שבהם האריזה מתחילה להתבצע הרבה זמן לפני המעבר וצריך שהקרטונים יהיו מספיק עמידים וחזקים. בנוסף חשוב לשים לב לגודל שלהם, אך לא מומלץ שהם יהיו גדולים מדי, שכן אז הם יהיו עמוסים וכבדים מאד. יש קרטונים מיוחדים בעלי דפנות כפולות ועבות שמתאימות לאריזה של חפצים כבדים והם מבטיחים שהחפצים יישארו בפנים וגם יהיו מוגנים מפני פתיחה לא רצויה של הארגז. ברגע ששמים לב לכל הפרטים הקטנים שקשורים לקרטונים אפשר לבחור בתבונה יתרה בדיוק את מה שיתאים למעבר ולתכולה של הבית.

 

החשיבות של שימת לב לפרטים הקטנים

כאמור, מעבר דירה הוא טרחה לא קטן וגם לא מעט כאבי ראש. יש הרבה מה לעשות והרבה במה להתעסק ולכן חשוב מאד לבחור בקפידה את כל האביזרים והעזרים שיכולים להפוך את הפרויקט הזה לקל יותר, קל ככל האפשר תחת הנסיבות. בחירה מושכלת של קרטונים יכולה בהחלט לעשות את ההבדל בין אריזה נוחה וקלה לבין אריזה חוזרת בשל ארגזים שהתפרקו או שלא יכלו להכיל את כל מה שמיועד עבורם ולכן חשוב מאד לבחון מה מציעה חברת ההובלות, אפילו בתשלום נוסף ונפרד. כך אפשר להבטיח שיהיו אלה קרטונים חזקים, עמידים ואיכותיים שיחזיקו מעמד עד ההגעה לכתובת היעד ואפשר יהיה גם לפרוק אותם ולסדר כל פריט במקומו בצורה נוחה ומסודרת, כל אחד בקצב שלו ובדרך שבה נוח לו לארגן מחדש את המקום שאליו עבר.