אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

עמודי תור מסייעים בהשלטת סדר

עמודי תורים

אף פעם לא פשוט לקחת ילדים לפארקי שעשועים, אך מאז שהותקנו במקומות ציבוריים הומים עמודי תור כתכנית סיוע להשלטת סדר במקומות עם ילדים משתוללים, חלק מהמשפחות עם הילדים מרגישים בטוחים יותר לקחת את הילדים לבילוי. הצבת עמודי התור ניתנת ליישום קל, ואינה מייקרת את כרטיס הכניסה למקומות הציבוריים.

מערכות העמודים מסייעים לילדים ולהוריהם, ולכלל המבקרים במקום להגיע בצורה מסודרת אל קופת השירות למכירת הכרטיסים. העמודים עובדים בדומה למערכות סיוע אחרות במקומות ציבוריים ומאפשרים למבקרים להמתין בסבלנות גם כשמדובר בשעות ארוכות, מבלי ליצור מהומה במקום.

במקומות ציבוריים רבים התקנת עמודי תור היא חלק מנהלי המדיניות של המקום, לאחר שאירעו מספר מקרים שבהם אורחים שילמו על כרטיסים ולא הצליחו להיכנס אל הפארק בשל מהומה בתורים שאינם מסודרים, למרות שהמתינו בסבלנות.

עמודי תורים

הנהלות הפארקים הציבוריים מצהירות כי קיימת מחויבות בלתי מתפשרת ליצור סביבה כוללת ונגישה לכל האורחים. לכן הם מצייתים באופן מלא לכל דרישות הבטיחות ומאמינים כי עמודי התור הם האפשרות היעילה למניעת מהומה.

העמודים מסייעים במיוחד לילדים בעלי הפרעות קוגנטיביות המתקשים להמתין בתורים ארוכים, כך הם יודעים את מקומם בתור למרות מוגבלותם. מערכות עמודי תור ניתנות לייצור בהתאמה אישית, והם ניתנים לפרישה בכל שטח.

שירות הולם מתאפשר עם תורים מסודרים המתאימים למגוון אורחים מכל המגזרים והגילאים, ובמיוחד לאנשים שאינם מסוגלים לסבול זמני המתנה ארוכים לפעילויות אטרקטיביות. בנסיבות בהן הנהלת המקום אינה מאפשרת התקנת עמודי תור המספקים מענה לצרכי האורחים, יש ליצור פיתרון אישי לאורחים על מנת להבטיח שניתן יהיה להכניס את כולם.

בעבר, לפני שנמצא פתרון עמודי התור, אורחים שהמתינו לכניסה לפארקים ציבוריים דילגו על שלב ההמתנה בתור, רימו אחרים שהמתינו בסבלנות והגיעו אל הקופה מבלי להמתין את הזמן הדרוש, על חשבון זמנם של אנשים אחרים שהמתינו לתורם.

מערכות חדשות של עמודים נועדו להפסיק הפרות כאלו, וכל האורחים ממתינים בצורה מסודרת לתורם. העמודים עובדים מעט בדומה למערכות המתנה בתור אחרות, וניתן להשתמש בהם למגוון צרכים כשכל המטרות המשותפות הן מניעת עקיפת תורים.

למידע נוסף:

סדר ללא שליטה – השלטת סדר בערים הגדולות במאה ה-18

ישראלים בלונדון

עוד בנושא:
פופולארי באתר: