אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

סקיילייט במגדלים – כל מה שרציתם לדעת

אפשר לומר בצורה חד משמעית כי ענף הבנייה והאדריכלות במדינת ישראל חווה שינוי ניכר במהלך חלוף השנים האחרונות שכן, מיותר לציין כי הענף מתקדם בצעדי ענק לכדי תחום יעיל, אפקטיבי וחסכוני הרבה יותר. למעשה, במידה ובעבר היו מבצעים שימוש בחומרי הגלם ובמוצרים הקיימים, הרי שבעידן המודרני של היום – הטכנולוגיה מאפשרת לקחת את כל הפרויקטים בענף לכיוונים שלא נראו קודם לכן, מה שמשפר את הביצועים במסגרת התהליך, חוסך באנרגיה והופך את תעשיית הבנייה לקצת יותר ידידותית לסביבה. זאת בעוד כי אחד הדברים שתפסו תאוצה משמעותית כחלק מהשינוי המדובר במהלך השנים האחרונות נקרא סקיילייט במגדלים. למעשה, מדובר על תופעה שניתן לפגוש כמעט בכל מבנה חדש, בין אם מדובר על משרדים, חדרי כושר, בריכות שחייה, מרכזים מסחריים וכיוצא בכך.

 

רגע, מה זה סקיילייט?

סקיילייט הוא למעשה חלון זכוכית, ממש כמו קיר מסך אלומיניום. למעשה, מדובר על חלון או לחילופין מספר חלונות שמעניקים לנו את האפשרות ליהנות משורה רחבה של פתחי אוורור במבנה. במילים אחרות – באמצעות שילוב של סקיילייט במגדלים, ניתן לאפשר להרבה יותר אוויר להיכנס פנימה אל תוך המבנה, מה שמאפשר סירקולציה אופטימלית ובבוא העת, מספק גם קורת גג ששומרת עלינו במהלך כל ימות השנה. על כן, בעת בה אתם מעוניינים לבצע התקנה של סקיילייט במגדלים, הרי שאתם מקבלים אור יום טבעי על פי המיקום של השמש וכן גם בהתאם לחללים בהם אתם מעוניינים לקבל את האור, בין אם מדובר על המסדרון, פינת ההמתנה במשרד וכיוצא בכך. זאת בעוד כי מחקרים רבים בנושא מעלים כי אנשים שנחשפים ליותר תאורה טבעית הם אנשים הרבה יותר שמחים ופרודקטיביים ולכן, מדובר על פתרון מעולה לא רק עבור מבנים פרטיים, אלא גם למשרדים, מרכזים מסחריים, מקומות עבודה ועוד. 

 

שורה תחתונה

סקיילייט הוא פתרון טכנולוגי מצוין שמעניק לנו את האפשרות למקסם את רמת התאורה הטבעית שנכנסת אל פנים המבנה בזמן שהוא גם מאפשר איטום מלא וסינון של הקרינה המזיקה של השמש. במילים אחרות – במסגרת התפתחות הטכנולוגיה בחלוף השנים האחרונות לצד פיתוח הסקיילייט, עומדת בפנינו האפשרות ליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר. למעשה, היום ניתן ליהנות מתאורה טבעית בצורה האידיאלית, מבלי הצורך לאטום ולסגור את המבנה לחלוטין, תוך כדי שמירה על הבידוד האקוסטי והתרמי של המבנה. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי השימוש בסקיילייט מאפשר חיסכון כספי בלתי מבוטל לטווח הרחוק, הן בגלל החיסכון באנרגיה והן בגלל החיסכון בחשמל. עם זאת, במידה וגם אתם מעוניינים להתקין סקיילייט במגדלים או בכל מבנה אחר, מומלץ לעשות זאת יחד עם חברה מובילה בתחום, כזו שתיקח בחשבון את המאפיינים הדמוגרפיים של המבנה ותספק לכם שירות אידיאלי בהתאם לתקציב שעומד לרשותכם.