אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

קייטרינג טבעוני, פרחים: המדריך לחתונה מיוחדת

קייטרינג טבעוני

כל אחד רוצה לחגוג את היום המיוחד ביותר בחייו בצורה המיוחדת ביותר. זוגות רבים שוברים את הראש מה יהפוך את החתונה שלהם לשונה מכל החתונות האחרות. כאילו ברור שיש קבלת פנים, חופה, די ג'יי, ארוחה, ריקודים, אבל מה יכול להיות שונה ויוצא דופן? מה יגרום לכולם לזכור את האירוע שלכם בעונת החתונות העמוסה לעייפה? הנה לכם כמה רעיונות מגניבים:

האורחים הם הצלמים – פותחים דף פייסבוק של "אירוע" לחתונה ומזמינים את כל האורחים לצלם במהלך האירוע, להעלות תמונות ולתייג את עצמם. זה יכול להיות ממש נחמד. חוץ מזה, אפשר להניח מצלמות חד פעמיות על השולחנות ולאפשר לאורחים לתעד את עצמם במהלך החתונה ולהעלות אחר כך את התמונות לדף הפייסבוק של האירוע.

האורחים הם הדי ג'ייז – פותחים מיני סייט לאירוע לפני מועד החתונה ומזמינים את האורחים לבחור את השירים שינוגנו בחתונה. במהלך האירוע הדי ג'יי יתחשב בבקשות המוזיקליות, ישים את הלהיטים שהאורחים ביקשו ויקדיש כל שיר למי שביקש אותו.

קייטרינג טבעוני

קייטרינג טבעוני – אתם טבעוניים במקרה? הנה לכם ההזדמנות לחלוק עם כל האורחים שלכם את האהבה לחי ולצומח. פנקו את האורחים עם קייטרינג טבעוני איכותי, מגוון ועשיר שיגרום להם להתוודע באמת לעולם הקולינרי הזה. גלו לאורחים שאפשר לצאת שבעים ומרוצים מהחתונה גם בלי לדחוף לגוף כמויות בשר עצומות.

חתונת נושא – הזמינו את האורחים לחתונה בנושא מסוים: מזרח רחוק, אגדות, שדים, רוחות רפאים, כוכבים הוליוודיים וכו'. על האורחים יהיה להתחפש לדמויות שקשורות לנושא החתונה, המקום יעוצב על טהרת הדבר, וכל האווירה תלבש חגיגיות מיוחדת. אם למשל אתם עושים חתונה בסגנון אליסה בארץ הפלאות, אתם יכולים לעצב את כלי השולחן כמו במשתה התה של הכובען המשוגע, למשל. חתונה כזאת כולם יזכרו. תהיו בטוחים בזה!

בועות סבון לכל אורך הדרך לחופה – יש כאלה שבוחרים ללכת על זיקוקים ויש כאלה שבוחרים באפקטים אחרים שילוו אותם אל החופה. הגימיק הוא פשוט – מניחים במקומות הישיבה של האורחים בקבוקי סבון ובזמן החופה המוזמנים מפריחים את הבועות הקסומות בשביל ההולכה לחופה. זה יכול להיות ממש מקסים!

פינת יצירה לברכות – יש משהו משמים מאוד במעטפות עם הצ'קים שמשלשלים בכניסה לאולם בעמדת הצ'קים. הפתיעו את האורחים עם הזדמנות להיות יצירתיים עם הברכות שלכם לזוג הטרי והנרגש. בכניסה לאולם הציבו שולחן עם ניירות בגדלים ובצבעים שונים, טושים, עפרונות צבעוניים, פונפונים, נצנצים, גירים ושלל צבעים. הוסיפו גם מדבקות צבעוניות, סמיילים, פרחים ולבבות. כשתפתחו את המעטפות בתום החגיגות יהיה מאוד מחמם את הלב לראות כמה שהאורחים שלכם השקיעו בברכות ובמילים. זו עשויה להיות מזכרת נפלאה מהחתונה. הרבה יותר אפילו מאלבום החתונה הדביק שכולם עושים ביום האירוע ובמהלכו.

שתהיה לכם חתונה מדהימה מקורית ככל שתהיה!