אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

חתונה על הים – הכתבה שתעשה לכן סדר

כאשר מדובר בחתונה שלנו, כמובן שנרצה לערוך את האירוע הכי מיוחד שניתן, כזה שייתן חוויה בלתי נשכחת לאורחים שלנו – ובוודאי שלא נרצה לתכנן עוד חתונה גנרית כמותה ראינו כבר עשרות בעבר. יש לא מעט רעיונות יצירתיים של חתונות מיוחדות, אך אין ספק כי חתונה על הים עומדת בראש הרשימה – זאת בשל השילוב של הייחודיות יוצאת הדופן שלה לצד הנוף המקסים של הים והאווירה המהפנטת שלו. אולם, גם חתונה על הים צריך לדעת איך לערוך נכון – ובדיוק לשם כך אנחנו פה. בכתבה זו, נסביר לכם שלב-שלב מה עליכם לדעת על מנת לתכנן את האירוע המושלם בעצמכם. אז שנתחיל?

 

צעד ראשון – בחירת גן אירועים

כמו כל חתונה מסוג אחר, גם כאן הצעד הראשון כאשר מדובר בעריכת חתונה על הים הוא לבחור גן אירועים היטב. על כן, לפני שתבררו איפה הכי כדאי ללכת על השכרת שמלות ערב   – עליכם לבחור גן אירועים על הים שבו תוכלו לערוך את החתונה שלכם. העצה המרכזית שלנו כאן היא ללכת על תחושת הבטן שלכם. נכון, יש לא מעט פרמטרים חשובים באשר לבחירת אולם או גן אירועים כמו איכות מנות, ניסיון, המלצות של בעלי שמחה מהעבר וכדומה – אבל כולנו יודעים כי יש לא מעט אולמות אירועים בהם תוכלו לערוך חתונה על הים. אז איך בכל זאת תוכלו לדעת מה בחירה טובה מבין כל האופציות? פשוט מאוד, הסתמכו על תחושת הבטן שלכם! סגרו אך ורק אולם שמצא חן בעיניכם, שהרגיש לכם נכון – במילים אחרות, אולם שאתם ממש יכולים לראות את עצמכם מתחתנים בו.

 

חתונת קונספט

דרך נהדרת לייחד את החתונה שלכם היא לערוך מעין חתונת קונספט, שזו בעצם חתונה ייחודית המותאמת לנושא מסוים מבחינת האווירה, העיצוב, התפאורה, ואולי אפילו האוכל שמוגש. יש לא מעט אלמנטים שהופכים כל אירוע למוצלח, ואחד החשובים שבהם הוא בהחלט השילוב ההרמוני בין כל המרכיבים שלו. לפיכך, כאשר אתם מתכננים חתונה על הים – אנו ממליצים לכם מאוד לתכנן חתונת קונספט באווירת הים המקסימה. זו יכולה להיות חתונה בה הלבוש מעט שונה ומאוד קיצי, או שבכלל תוכלו לשלב בחתונה שלכם תפאורה עם המון מוטיבים של העולם הימי ושילובים של הצבע הכחול – זה לא משנה, העיקר שתבחרו סגנון שמוצא חן בעיניכם ומתאים מבחינת הקונספט לכל העניין של אירועים הנערכים על שפת הים.